Barátságtábor 2.
Immáron másodszor táboroztunk együtt Antal Ildikó és JeszyMari oktatótársammal és táncosaival. A helyszín most Siófok volt. Az együttlétet megelőző napok 11 fokos esős időjárása megijedt a sok örömtáncostól és jöttünkre elállt az eső és csodás napsütésben élvezhettük végig a három napot. Táncoltunk sokat a hotelben, a Víztoronynál, áthajókáztunk Balatonfüredre, ahol… Continue reading







