Barátságtábor 2.

Immáron másodszor táboroztunk együtt Antal Ildikó és JeszyMari oktatótársammal és táncosaival. A helyszín most Siófok volt. Az együttlétet megelőző napok 11 fokos esős időjárása megijedt a sok örömtáncostól és jöttünkre elállt az eső és csodás napsütésben élvezhettük végig a három napot. Táncoltunk sokat a hotelben, a Víztoronynál, áthajókáztunk Balatonfüredre, ahol Bujtor István szobra előtt is vidáman roptuk.

Szuper napok voltak: ” mert egy nap barátok nélkül, olyan, mint a bödön méz nélkül.”

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.